Özel Aydın Kids Aloud Anaokulu’nun Keyif Bahçesi’ndeki kahvaltısına Özel Aydın İngiliz Kültür Yabancı Dil Okulu ve Aydın Kids Aloud Anaokulu Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Kaya, Aydın Kids Aloud Anaokulu kurucu ortağı Ayşenur Akgündüz, Özel Aydın İngiliz Kültür Yabancı Dil Okulu Kurucu Müdürü Kezban Kaya, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

Aydın Kids Aloud Anaokulu yönetici ve öğretmenlerinin velilerini kapıda karşıladığı kahvaltıda bir çok etkinlik yapıldı.

Kahvaltıda açıklama yapan  Özel Aydın İngiliz Kültür Yabancı Dil Okulu Kurucu Müdürü ve Aydın Kids Aloud Anaokulu Koordinatörü  Kezban Kaya; “Bu kahvaltı etkinliğini yeni eğitim öğretim yılının ilk etkinliği olarak gerçekleştirdik, Bu enerji ile daha da güzel etkinliklere hep beraber imza atacağız. Çocuklarımızın eğitim öğretim gördüğü, her geçen gün yeni bilgilerle donatıldığı ve sosyalleştiği okullarımıza her zaman sahip çıkmalıyız. Okul velisiyle, öğrencisi ve öğretmeniyle bir ailedir. Bu aile için elimizden gelen her türlü fedakârlığı yapmalıyız. Avrupa Birliği normlarına uygun İngilizce eğitiminin verildiği Özel Aydın Kids Aloud Anaokulumuzun kahvaltısına katılan tüm velilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize katkı ve katılımları için teşekkür ediyorum.” dedi. 

Aydın Kids Aloud Anaokulu kurucu temsilcisi Ayşenur Akgündüz; “Bu tür etkinliklere katılımın çocuğunuzun okul başarısını ve sosyal hayatını olumlu etkilediğini göreceksiniz. Bu sebeple bu günkü katılımınızın beni ve öğretmen arkadaşlarımı ziyadesiyle memnun ettiğini bilmenizi isterim. Tüm velilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize katılımları için teşekkür ederim” dedi. 

 

Diğer Haberler

ANAOKULUMUZDAN MUHTEŞEM ŞENLİK
AYDIN KIDS ALOUD ANAOKULU AİLESİ KAHVALTIDA BULUŞTU

PAYLAŞ: Facebook Twitter Google Plus StumbleUpon Reddit