ANAOKULUMUZDAN MUHTEŞEM ŞENLİK

Özel Aydın İngiliz Kültür Eğitim Kurumlarına bağlı Aydın Kids Aloud Anaokulumuzun düzenlediği yılsonu şenliği büyük beğeni toplarken, yıl sonunda ilk mezunlarımızı vermenin sevincini de yaşadık.

Aydın Keyif Bahçesinde düzenlenen anaokulu şenliğimize Aydın İngiliz Kültür Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Kaya, Özel Aydın İngiliz Kültür Yabancı Dil Okulu Kurucu Müdürü ve Aydın Kids Aloud Anaokulu Koordinatörü Kezban Kaya, Aydın Kids Aloud Anaokulu kurucu temsilcisi Ayşenur Akgündüz, Aydın Kids Aloud Anaokulu kurucu ortağı Ilgaz Akgündüz, Aydın Kids Aloud Anaokulu Müdürü Pınar Neşet ve Aydın Kids Aloud Anaokulu öğretmenleri, öğrenci velileri ve yakınları katıldı.

Şenlik saygı duruşu ve 6 yaş grubunun istiklal marşını işaret dili ile okumasıyla başladı. Aydın Kids Aloud Anaokulu yılsonu şenliğindeki mükemmel organizasyon, tertip ve düzen öğrenci velilerinden tam not aldı. Gösteri için sahneye çıkan öğrencilerin yakınları için sahne önünde özel bir izleme yeri oluşturulması dikkat çekti. Gösteri için sahneye çıkan öğrencilerin çeşitli oyunları herkesten büyük alkış aldı. Gösterilerin ardından bu yılın ilk mezunları olan 6 yaş gurubu öğrencileri öğretmenleri Kübra Tuna ve Huriye Karaduman’ın elinden diplomalarını aldı.

İLK MEZUNLARIMIZI VERMENİN SEVİNCİNİ YAŞIYORUZ

Şenlikte konuşma yapan Aydın Kids Aloud Anaokulu kurucu temsilcisi Ayşenur Akgündüz; “amacımız her zaman mutlu çocuklar yetiştirmek oldu. Biliyoruz ki bir çocuğa bir kişiye verilebilecek en güzel hediye mutlu çocukluk hatıralarıdır. Bu akşamın başka bir önemi daha var. Bu yıl ilk mezunlarımızı vermenin sevincini yaşıyoruz. Umarım hep mutlu olurlar. Bu çocuk masumiyetlerini kaybetmeden büyürler. Hepsinin yolu açık olsun. Çocuklarımız eylül ayından bu yana çok şey başardılar. Her gün başarıya imza attılar. Okula ağlamadan gelmeyi öğrendiler. Tek başlarına anne babaları yokken bir günü okulda geçirebildiler. Arkadaşlık kurmayı, paylaşmayı öğrendiler. Bugün özel ve özenilmiş bir gün. Her dakikasında emek verdikleri için çocuklarımıza ve öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum” diyerek öğretmenlere ve kuruculara çiçek takdim etti.

 

 

 

Diğer Haberler

ANAOKULUMUZDAN MUHTEŞEM ŞENLİK
AYDIN KIDS ALOUD ANAOKULU AİLESİ KAHVALTIDA BULUŞTU

PAYLAŞ: Facebook Twitter Google Plus StumbleUpon Reddit